Loading..

Bizimle Çalışın…

Enfal İnşaat olarak; Buca inşaat firmaları içerisinde bir çok başarılı projeyi tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yeni projelerimizde yeni ekiplerle tanışmak, teknolojiye, gelişen endüstriye ayak uyduran firmalarla fikir alışverişinde bulunmak ve projelerimizi beraber geliştirmek isteriz. Bu doğrultuda projelerimizi takip ederek, yeni fikirler sunabilir, bizimle beraber proje üretebilirsiniz. Projelerimize değer katacak her türlü fikirlere açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Çözüm Ortağı

Olmak İsteyen Firmalardan Beklentilerimiz

Değişime açık olmak ve yeniliklere ayak uydurmak. Çevreye duyarlı faaliyet. Çalışanların ve müşterilerin memnuniyetini gözetmek. Sorumluluk, bilgi, tecrübe ve yetki paylaşımına özen göstermek. Ekonomik ve sosyal dengeleri bir arada yürütmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.

Müşteriler ile çalışanlar arasındaki iletişimi en üst düzeyde kurmak ve kurulan iletişimin kesintisiz işlemesini sağlamak. Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve insanımızın yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek.