Loading..

Enfal İnşaat Konsept

Enfal İnşaat konsept; Satılık daire Buca olarak Tam 30 yıldır sizin mutluluğunuz için modern mimari yapıya sahip, deprem yönetmeliğine uygun yaşam alanları üretmektedir.

Başta Buca olmak üzere İzmir’in birçok noktasında Enfal İnşaat Konsept Projeleri ile sizlere daha mutlu bir hayat sunuyoruz. Otuz yılı aşkın başarılarla dolu serüvenimizde başta satılık daire Buca olmak üzere İzmir’de birçok projeyi tamamlayarak yeni sahiplerine teslim. Otuz yıllık tecrübemiz ve birikimiz ile Enfal İnşaat olarak yeni projelerimizi de sizlerin tüm isteklerini karşılamak için üretiyoruz.

slide_six
info_block_four

Enfal İnşaat Konsept; tüm projelerini insan odaklı bir yaklaşımla tasarlayarak mutluluğunuzu ön planda tutmaktadır. İzmir’in özellikle Buca ilçesinde tamamladığımız birçok başarılı projeye web sitemizin biten projeler kısmından ulaşabilirsiniz.

Dün olduğu gibi bugünde sizlerin hayatına dokunmak, mutluluğunuza mutluluk katmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda satılık daire Buca ve konut projelerinin en özel yaşam alanlarını seçiyor ve yeni yaşam alanlarını buralarda inşa ediyoruz.

Satılık Daire Buca

Sizde web sitemizden yeni projelerimizi inceleyebilir, projelerimiz ile ilgili istek ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz. Sizin çok özel görüşleriniz ile firmamız yeni projelerine değer katmaya devam etmektedir. Satılık daire Buca için yine firmamız ile iletişime geçerek gerekli olan tüm detayları satış ekibimizden alabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza uygun evinize kolayca sahip olabilirsiniz.

Buca ve çevresinde yaptığımız birçok proje hem bulunduğu bölgeye değer katmış, hem de merkezi konumlara yakınlığı ile sahipleri tarafından tam not almıştır. Enfal İnşaat Konsept proje üretiminde modern mimari tasarımı ön plana çıkartırken birçok detayı eklemiştir. Son deprem yönetmeliğine uygun olarak üretilen projelerimizde aileniz ve sevdiklerinizle beraber güvenle oturabilirsiniz.

Yine tüm projelerimizde gerek ortak alanlar gerekse daire içlerinde son teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak inşa edilmiştir. Projelerimizin tamamını teslim edene kadar konut sahipleri ile irtibatı kesmeden tüm sorunlara hızlıca çözümler bulmaktadır.

Sizde yeni yaşam alanınızı bizim projelerimizden bir tanesi ile tamamlayarak en uygun koşullarda ve kalitede bir eve sahip olun. Tüm düşüncelerinizi, istek ve önerilerinizi bize ulaştırın. Sizlere en kısa sürede cevap vererek daha iyi bir yaşam için daha iyi projeleri hep beraber üretelim.

 

Gallery_six