Loading..

ENFAL İNŞAAT

Hakkımızda

30 yıldır inşaat sektöründe çok özel projelere imza atan Enfal İnşaat Konsept; İzmir’in özellikle Buca ilçesi başta olmak üzere en gözde yaşam merkezlerinde 30’dan fazla başarılı proje üretmiş ve yüzlerce aileyi mutlu yuvalarına kavuşturmuştur.

Enfal İnşaat Konsept; Kuruluş ilkesinden günümüze, ailelere mutlu, huzurlu, sağlıklı ve güven içinde yaşayabilecekleri çok özel projeler inşa etmektedir. Tüm projelerinde çevreye, insana ve tüm yaşamsal ilkelere bağlı kalarak doğaya saygıyı ilke edinmiştir.

Enfal İnşaat Konsept günümüzde modern mimari projeler tasarlayarak, tüm deprem yönetmeliklerine uygun, özel yaşam alanları inşa etmeye devam etmektedir

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründeki tüm yenilikleri ve değişimleri yakından izleyerek, tüm projelerimizde insan odaklı ve insanların mutluluğunu yükseltecek tasarım ve üretimler yapmaktır. Gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uydurarak, İzmir ve Ege bölgesinde çok özel projelere imza atmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetinin en önemli olgu olduğunu, insanları mutlu etmek için çok iyi projeler ve yaşam alanları inşa etmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden projelerimizi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak tasarlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük ve samimiyet. Güven ve sadakat. Müşteri memnuniyet odaklı projeler. Tüm çalışanlarımızla aynı amaca hizmet etmek. Her geçen gün daha kaliteli ve özel proje üretmek için çalışmak.